Servis vozů

Originální BMW servis100% Kvalita,
100% Bezpečnost, 100% BMW.

Tím, že vám prodáme automobil BMW, pro nás nic nekončí. Víme, že jen s kvalitním servisem si můžete dopřát maximální požitek z nového vozu.

Pro vás, naše zákazníky, ale i pro ostatní majitele vozů BMW jsme vybudovali moderní a výkonný servis, který poskytuje maximální péči. Díky větší ploše můžeme přijímat více vozidel a na maximum tak urychlit čas opravy.

Odborně vyškolení mechanici a speciální, počítačem řízené diagnostické centrum BMW DIS a GT1 zaručí kvalitu, rychlost a kompetentnost, jakou od BMW očekáváte.


Sklad náhradních dílů

Sklad náhradních dílů průběžně doplňujeme, takže většina součástek je nám okamžitě k dispozici a tak mohou být okamžitě nainstalovány na váš vůz.


Karosárna a Autolakovna

K servisu jsme připojili také karosárnu a autolakovnu, a tím jsme dokázali celý proces maximálně zefektivnit. Dobře víme, že váš čas je drahý.


Přejeme vám mnoho šťastných kilometrů bez nehody či poruchy, a v našem servisu vás nejraději uvítáme pouze při pravidelných garančních prohlídkách, výměnách provozních kapalin či všeobecných kontrolách.