Informace o společnosti.

Představení firmy

Synot Auto a.s.

Je jisté, že vyjímečné vozy BMW zasluhují vyjímečnou atmosféru. Jen tak si můžete v klidu vychutnat jejich krásu a harmonii, a prostudovat je do nejmenších detailů.
    
Chceme, aby prostředí našeho showroomu plně odpovídalo jedinečnosti vozů, které prodáváme, a zároveň chceme Vám, našim stávajícím či budoucím zákazníkům umožnit maximálně pohodlnou a klidnou prohlídku vozů.
    
Zkušený tým prodejců je připraven Vám kdykoliv poradit a poskytnout veškeré informace, týkající se modelové nabídky, výbav na přání, příslušenství a všeho, co vás o BMW zajímá. Moderní vybavení kanceláří nám pak umožňuje velmi rychle a pružně vyřídit objednávku a na minimum zkrátit čekání na nové BMW.

Navíc jsme pro vás připravili prodejnu autodoplňků a lifestyle kolekcí. Můžete si vybrat kravatu, plnící pero, klíčenku nebo peněženku, vše ve stylu BMW.
 
A myslíme také na Vaše ratolesti. Aby se při návštěvě u nás nenudily, máme pro ně připravený dětský koutek s odrážedly a šlapacími auty, kde se zabaví, než Vy vyřešíte vše potřebné.

Každý zákazník je pro nás důležitý a proto děláme maximum, abyste se u nás cítili příjemně. Doufáme, že se k nám budete rádi vracet!