BMW 730d xDrive Sedan

Reference: 127988

1 999 000 Kč Zvýhodněná cena s DPH
1 652 066 KčZvýhodněná cena bez DPH
2 724 384 KčCeníkova cena s DPH
Typ karoserie Sedan
Barva Metalický lak Bernina Grey Amber Effect
Palivo Diesel
Převodovka Automat

CHCETE ZAŽÍVAT LUXUS A CÍTIT SE VÝJIMEČNĚ KAŽDÝ DEN?

 

Pak LIMITOVANÁ EDICE BMW 730d xDrive Sedan bude pro Vás to pravé.

 

Vozidlo si nyní můžete pořídit za atraktivní cenu 1.999 000 Kč vč. DPH nebo se zajímavou splátkou operativního leasingu 25.999 Kč bez DPH/měs.*

 

Ve výbavě najdete například:

  • BMW laserové světlomety
  • komfortní odvětrávaná sedadla
  • head-up display
  • Harman Kardon Surround Sound System
  • servisní balíček BMW Service Inclusive
  • prodloužená tovární záruka BMW Repair Inclusive

 

 

Výbava uvedená v přiloženém pdf souboru je minimální povinná. Za příplatek je možná změna motorizace, barvy, výbavy a polstrování.

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

*Nabídka je platná na vozy objednané do 30.06.2021 a je určená pro plátce DPH.

Podmínkou je výkup Vašeho stávajícího vozu značek BMW, Audi, Mercedes-Benz, Volvo, Jaguar, Maserati, Land Rover, Porsche, Tesla nebo Lexus. Ostatní značky pouze po indiv. schválení (vykupovaný vůz musí být min. kategorie MKL nebo GKL).

  

Termín dodání: srpen

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Proč operativní leasing?

Protože je jednoduchý, flexibilní, bezstarostný a bez počátečních investic. Využívejte jeho výhod a po skončení smlouvy jednoduše vyměňte svůj vůz za nový. 

 

Jaké jsou podmínky?

  • nájezd: 25.000 km/rok
  • délka nájmu: 48 měsíců

Součástí měsíční splátky je kompletní pojištění vozu.

------------------------------------------------------------------------------------------

 

MÁTE K NABÍDCE NĚJAKÉ DALŠÍ DOTAZY?

 

Kontaktujte naše kolegy Mirka a Tomáše, rádi Vám vše zodpoví a poradí s výběrem.

 

 

nebo

 

tel. 577112211

Výbava

Kompletní výbavu naleznete v přiloženém PDF souboru.

Kontakt na prodejce

Synot Auto a.s.
Telefon: 577 112 211

POŽÁDAT O VÍCE INFORMACÍ.

Osobní informace:

Tato položka je povinná
Jméno musí být vyplněno
Příjmení musí být vyplněno
Telefonní číslo je neplatné
E-Mail je neplatný

* Povinné položky

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení
Souhlasím s tím, aby společnost Synot Auto a.s., Uherské Hradiště, Jaktáře 1475, PSČ 68601, provozovna Zlín, Přílucká 381, PSČ 76001 zpracovávala a využívala mé osobní údaje (např. kontaktní a osobní údaje, jako je datum narození a skupina řidičského oprávnění, koníčky a zájmy) pro potřeby péče o zákazníky a pro zasílání vybraných obchodních sdělení o produktech a službách BMW Group, jakož i pro účely marketingového průzkumu. Společnost Synot Auto a.s. může tyto údaje také zpřístupnit určitým přidruženým společnostem, které mohou využívat údaje o mé osobě a kontaktovat mě pro účely uvedené výše. Uvedené přidružené společnosti mohou mezi sebou sdílet aktualizace údajů.
Souhlasím s tím, aby s pomocí statistického postupu byly mé osobní údaje použity k vytvoření individuálního zákaznického profilu. Díky tomuto profilu mi budou zasílána obchodní sdělení s obsahem, který je pro mne relevantní, jako např. personalizované nabídky od společnosti BMW Czech Republic s.r.o., se sídlem v Praze, Metronom Business Center Budova C, 1.patro, Bucharova 2817/13, 158 00 Praha 5 (dále jen „BMW Česká republika“), určitých přidružených společností, jakož i některých smluvních partnerů a servisů (můj preferovaný prodejce, partneři mého prodejce, informace o servisních prohlídkách a konzultacích nebo můj regionální partner). Souhlasím také s tím, aby společnost BMW Česká republika můj zákaznický profil pro výše uvedené účely předala určitým přidruženým společnostem a svým smluvním partnerům a servisům a aby mě tyto společnosti kontaktovaly s obsahem, který pro mě bude relevantní. Pokud to bude možné, mohou být do rozvoje profilu zahrnuty údaje mnou uvedené níže nebo získané na základě mého využívání produktů nebo služeb společnosti BMW Česká republika, určitých dceřiných společností a jejich smluvních partnerů a servisů: kontaktní údaje (jako např. jméno, adresa, e-mail); doplňkové informace/preference (jako např. preferovaný prodejce, hobby); identifikační údaje (jako např. číslo zákazníka, číslo smlouvy); záznamy o zákazníkovi (jako např. přijetí nabídek, údaje o nákupu vozidla, informace o prodejci); údaje o vozidle (jako např. údaje o využívání aplikace BMW Connected: počet najetých kilometrů, dojezdová vzdálenost); údaje z aplikací / webových stránek / sociálních médií (jako např. údaje o využívání aplikace z online účtů myBMW nebo myMINI). Úplný seznam údajů z těchto kategorií naleznete  zde.
Žádosti o změnu prohlášení o udělení souhlasu a právo na odvolání souhlasu
Svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat. Po úplném odvolání souhlasu již můj zákaznický profil nebude nadále zpracováván a nebudu již nadále dostávat žádná obchodní sdělení. Prostřednictvím konkrétních komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností Synot Auto a.s. a/nebo BMW Česká republika, jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů. Další podrobnosti týkající se zpracovávání mých osobních údajů a mých práv jsou k dispozici v následujících Zásadách ochrany osobních údajů.
Kontaktujte společnost Synot Auto a.s., tel. č. 577 112 211, email gdpr@synotbmw.cz, Zásady ochrany osobních údajů
Kontaktujte zákaznické centrum společnosti BMW, tel. č. 844 269 835, e-mail zakaznicky.servis.cz@bmw.com, Zásady ochrany osobních údajů