Kariéra.

Hledáme zaměstnance na HPP, pozice

PRODEJCE VOZIDEL BMW

Pro naší prodejnu ve Zlíně hledáme vhodného kolegu na pozici PRODEJCE VOZIDEL BMW.

Náplň práce:

  • aktivní prodej vozů
  • každodenní komunikace s klienty
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba nabídek a smluv
  • poprodejní péče o zákazníky

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP v zavedené a dynamicky se rozvíjející skupině SYNOT
  • pravidelná školení
  • motivující finanční ohodnocení

Požadujeme:

  • min. 3 roky praxe na pozici prodejce nových či ojetých vozidel
  • vysoké pracovní nasazení
  • dovednost budovat vztahy
  • přesvědčivé a sebejisté vystupování
  • srozumitelné a jasné vyjadřování
  • kreativní hledání řešení a východisek
  • pozitivní přístup, zdravé sebevědomí, nadšení pro obchod
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelskou znalost PC
  • časovou flexibilitu
  • znalost AJ výhodou

Uchazeči prosím kontaktujte nás emailem:

nebo na tel: 737 277 247

Hledáme brigádníka na výpomoc v autoservisu.

Požadujeme:

-Dobrý zdravotní stav.

-Časově flexibilní.

nebo na tel: 737 277 194

Hledáme zaměstnance na HPP, pozice skladová a pomocná účetní.

- zpracování veškeré účetní agendy - účtování faktur, pokladny, banky, párování plateb - saldokonto, interní doklady, vedení majetku, zpracování cestovních příkazů
- vypracování měsíčního daňového přiznání k DPH, daňového přiznání k silniční dani, k dani z příjmů ze závislé činnosti a z příjmů PO
- odpisy, spolupráce na účetní závěrce, zpracování finanční analýzy a výkazů

Požadujeme:
- spolehlivost
- flexibilitu
- samostatnost
- loajalitu
- výbornou znalost účetního programu Navision, (Incadea)
- praxe v oboru

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti - automobilový průmysl
- odpovídající platové ohodnocení